Интернет-магазин работает 9:00-18:00. Сб. и Вс. выходной
0
Мой заказ

Бактороденцид

Артикул: baktorodensid_01

Бактороденцид – зернова приманка на якій вирощені бактерії мишиного тифу Ісаченка. Препарат має чітку вибіркову патогенність . Ефективність проти багатьох мишиноподібних  гризунів:

  • домових
  • лісових мишей
  • різного роду полівок (звичайної або сірої, лісової, водяної)
  • щурів

і нешкідливий для домашніх тварин.

Препарат можна застосовувати в любу пору року навіть взимку при температурі до – 25 0C. Найкраще препарат застосовувати в осінньо-зимовий та ранньовесняний періоди  в межах ( – 15 0C - +15 0C ). Норма внесення залежить від видового складу та чисельності гризунів. При середньому заселенні посівів гризунами норма на 1 га складає 1 – 1,5 кг./га. При високій заселеності норму збільшують 2 – 2,5 кг./га.

 

Витрати препарату

№ п/п

Об’єкти

Один.

виміру

Гризуни

Зерновий препарат

в  (грамах)

1.

Поля, сади, огороди

1 га

Миші, полівки, щурі

0,6 – 3 кг

2.

Скирди, стоги

1 м3

Миші, полівки

15-90 г

3.

Парники, склади, ферми, житло

100 м2

Щурі, миші, полівки

150 - 600 г

 

Препарат ефективний при температурі – 25 0С до + 35 0С. При обробітку сільськогосподарських угідь бактороденцид розкидають у нори, біля нір. Після поїдання препарату гризуни гинуть на 6 – 8 день.

Відомо, що у хворих гризунів бактерії мишиного тифу виділяються із сечею і калом, що є джерелом зараження здорових особин. Якщо в приміщенні нори виявити важко, бактороденцид розкладають у приманочні ящики (посуд).

Використання сухого зернового бактороденциду дає можливість застосовувати його в різних температурних режимах та при необхідності зберігати до 6 місяців. Зерновий бактороденцид (сухий) являє собою сухе зерно пшениці з висушеними в ньому бактеріями мишиного тифу Ісаченка. Вологість сухого зернового препарату не більше 14%. В 1 гр препарату міститься 2,5-3 млрд. бактерій. У сухому бактороденциді з часом не лише не знижується вірулентність бактерій, а навпаки з часом збільшуєтся.

Заходи безпеки :

Біопрепарат не шкідливий для людей, теплокровних тварин, птахів, риб. Не накопичується у рослинах, не забруднює навколишнє середовище. При роботі необхідно дотримуватися загальноприйнятих  правил безпеки:  під час роботи з препаратом не їсти, не пити і не палити. Після роботи добре вимити руки з милом.

Добавьте первый отзыв
Новый отзыв или комментарий
Войти с помощью
Оцените товар
Отправить
Упаковка
1 000 грн.
В наличии
Войдите, чтобы
отобразить скидку

Самовывоз из ближайшего склада СНПК
Любой транспортной компанией по тарифам перевозчика (Укрпочта, Новая Почта, Автолюкс, Интайм, Деливери)
 По областям Украины и областным центрам Днепр, Полтава, Кропивницкий, Кировоград, Черкассы, Хмельницкий, Одесса, Николаев, Ивано-Франковск, Тернополь, Черновцы

  • Наличный или безналичный расчет
  • Платеж на карту Приватбанка
  • Наложенным платежом после получения товара
  •  Уточняйте ЦЕНЫ и НАЛИЧИЕ товара перед оформлением заказа
Наверх