Інтернет-магазин працює з 9:00 до 18:00. Сб., Нд. вихідний
0
Мій кошик

Насіння цукрової кукурудзи Мнагор

Фасування насіння:
   Хоббі ринок: 50 та 200 насінин – фасується в Дой-пак пакет з євроотвором. 1 ящик містить 100 пакетів по 50 насінин та 40 пакетів по 200 насінин.
   Професійний ринок: 1000 та 4000 насінин – Дой-пак пакет; 20 тис. та 100 тис. насінин – тришаровий паперовий мішок.

Насіння оброблене двома контактно-системними препаратами Максим XL + Вітавакс 200ФФ від грибкових захворювань рослини + Radix
perfecta - мнагоровська технологія на основі ЕМ-технологій для захисту від посухи.

 

Приватне підприємство "МНАГОР", компанія заснована в 2005 році, спеціалізується на виробництві власного посівного матеріалу цукрової кукурудзи.
Впровадження унікальних технологічних рішень, підвищення продуктивності та якості насінництва, використання новітніх розробок в області доопрацювання насіння, селекції та ЗЗР від провідних виробників в поєднанні з виробничим досвідом фахівців дозволяють нам забезпечити споживачів високоякісним насінням, що відповідає світовим стандартам якості.

 

Підготовка ґрунту

Кращими для цукрової кукурудзи є легко- і середньосуглинисті, повітропроникні і досить зволожені ґрунти з реакцією рН 6-7. Важкий грунт, де утворюється щільна кірка, для цукрової кукурудзи не дуже підходить - земля повинна бути рихлою і родючою.

Кращими попередниками є озимі і ярі зернові, оптимально висівати цукрову кукурудзу після картоплі, буряка, огірків, томатів, капусти, гороху та інших ранніх овочевих культур. Можна висівати її після патисонів і кабачків.

Оптимальною почвоподготовкой для цукрової кукурудзи є осіння оранка на глибину 25-27 см і передпосівна культивація на глибину 10-12 см.

 

Посів насіння

Цукрова кукурудза - культура теплого і вологого клімату, тому висівати її потрібно в кінці квітня, початку травня, у вологий грунт, Прогрівшись (протягом як мінімум 3-х днів) до на глибину загортання насіння - 5-6 см. Для суперсолодких гібридів цукрової кукурудзи, таких як «Барселона», «Малібу» і «Юрмала» - глибина загортання насіння близько 3 см, грунт повинен прогрітися до 15-16 ° C.

Щільність посіву - 700-750 рослин на сотку. При ширині міжрядь 60-70 см, висівати 5-6 насіння на 1 погонний метр. Для поліпшення появи сходів, насіння, перед висівом, можна прогріти на сонці протягом п'яти днів, після чого вимочити в теплій воді. Для захисту сходів від заморозків бажано накрити їх плівкою.

Для отримання рівномірного кількості врожаю цукрової кукурудзи з кінця липня до середини вересня, рекомендують висівати кілька сортів і гібридів різних термінів дозрівання або висівати в різні терміни з інтервалом в 2 тижні.

Технологія посіву, дозрівання та збору врожаю кукурудзи ТМ МНАГОР

Технологія вирощування кукурудзи ТМ Мнагор

Вгору