Інтернет-магазин працює з 9:00 до 18:00. Сб., Нд. вихідний
0
Мій кошик

ТД Гермес

Компанія ТОВ «ТД-ГЕРМЕС» - виробник унікальних насіння гібридів соняшнику.  Гібриди соняшнику, які пропонує наша компанія, відрізняються своїми унікальними характеристиками - вони стійкі до посухи, різних хвороб соняшнику: іржі, борошнистої роси, фомопсису, різним гнилей та вовчка.

У розпорядженні компанії є власна лабораторія з найсучаснішим обладнанням для виведення нових гібридів рослин.  Саме прогресивний підхід до селекції рослин, а також застосування останніх розробок в області генетики роблять наші гібриди ідеальними для умов всіх кліматичних зон України.

На сьогоднішній день ми пропонуємо 5 гібридів соняшнику (Антей, Антей +, Одисей IMI, Меркурій IMI, Меркурій OR), кожен з яких має свої унікальні особливості.

Проте, все гібриди соняшнику виявляють підвищену стійкість до різних захворювань і шкідників, а так само мають високі показники врожайності:

Гібрид Антей - гібрид соняшнику, має найвищу енергію проростання і високу стійкість до вилягання.  Стійкий до гранстар.
 
Гібрид Антей + високопластичний інтенсивний гібрид, який адаптується до різних погодно-кліматичних умов і різних типів грунту.  Стійкий до гранстар.
 
Гібрид Одисей IMI має підвищену стійкість до большенству хвороб соняшнику.  Стійкий до Євро-Лайтнінг.
 
Гібрид Меркурій IMI - відрізняється високой толерантністю до основних хвороб, які важко контролюються фунгіцидами.  Стійкий до Євро-Лайтнінг.
 
Гібрид Меркурій OR - генетично стійкий гібрид до основних видів рас (A, B, C, D, E, F) і підвидів> F + рас вовчка соняшника.  Під класичну технологію вирощування.

Розгорнути
Вгору