Інтернет-магазин працює з 9:00 до 18:00. Сб., Нд. вихідний
0
Мій кошик

Історія компанії «Макош» розпочалась у 2013 році. На той час в багатьох господарствах органічні добрива не вносились вже давно, а з мінерального живлення застосовувалися переважно традиційні вітчизняні добрива, якість та склад яких не забезпечували повноцінного розвитку рослин. Впровадження інтенсивних технологій в рослинництві викликали потребу в більш збалансованому мінеральному живленні.
Саме тоді Поліщук Віктор Валерійович прийняв рішення про заснування компанії, маючи на меті забезпечення українських аграріїв високоефективними мінеральними добривами.

З вибором ринкової ніші допоміг визначитися досвід, адже до цього він уже не один рік працював менеджером з продажу насіння, засобів захисту рослин, добрив, тож зміг на власному досвіді відзначити всі переваги та недоліки представлених на той час добрив, вивчити потреби українських фермерів. Практичний досвід та глибокі фахові знання агрономії дозволили підібрати оптимальний варіант — добрива польського виробництва. В них висока якість на рівні європейських стандартів поєднується з доступною ціною.

Шлях становлення фірми був нелегким, але подолання цих труднощів лише загартувало молоду команду, навчило не зупинятися перед труднощами, боротися до кінця, досягати поставленої мети. Перші три роки роботи компанії пройшли під знаком пошуку клієнтів і шляхів розвитку. Саме тоді в компанії сформувалися і зміцніли дві основні цінності – зручні та вигідні умови співпраці для клієнтів та висока якість продукції. 

Влітку 2016 року керівництво компанії прийняло рішення про початок будівництва власного виробничо-складського комплексу, яке на даний момент знаходиться на стадії завершення. Окрім зберігання добрив планується також розвиток власного виробництва певних продуктів.
А майже через рік, весною 2017-го року компанія придбала власний вагонний парк з десяти вагонів, щоб зробити доставку добрив максимально швидкою, комфортною та зменшити транспортні витрати, які значно впливають на вартість продукції. 
На сьогодні компанія активно набирає обертів, постійно оновлюючи асортимент та збільшуючи обсяги постачання. Для українських сільгоспвиробників Компанія “Макош” стала надійним другом та партнером, що завжди пропонує ефективні інноваційні рішення та разом з ними дбає про врожай.

Розгорнути
  • В бажання
    Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
Вгору