Інтернет-магазин працює з 9:00 до 18:00. Сб., Нд. вихідний
0
Мій кошик

Нертус Агро

Сьогодні агрохімічний бренд НЕРТУС® - це понад 60 пестицидів і мікродобрив в Україні, 22 в Молдові та 4 в Білорусі. Всі препарати НЕРТУС® відповідають світовим стандартам і мають державну реєстрацію.

Компанія  створила розгалужену мережу регіональних представництв, дистриб'юторських організацій та регіональних складів. В «Нертусі» постійно працює служба агрономічного супроводу продукції.

 

Компанія "Нертус" заснована в 2002 році в м Харкові.

У 2003 році зареєстровано новий агрохімічний бренд - НЕРТУС® і перші чотири препарати компанії - Раназол, Тіназол, Фатрін і ММ-600.

У 2004 році - відкритий головний хімічний склад в Харківській області та два регіональні склади в Миколаїві та Новомосковську.

У 2005 році бренд НЕРТУС® набув статус міжнародного - у Молдові зареєстрували перші препарати - Герб 900, Скоразол, Дозор, Алмаз.

У 2007 році в лінійці фірмових дженерикових ЗЗР з'явився оригінальний препарат - протруйник Антал.

У 2008 році НЕРТУС® з трьома препаратами (Антал, Каре і Майтус) вийшов на ринок Біларусі.

У 2009 році компанія «Нертус» відкрила новий напрямок діяльності - виробництво насіння гібридів соняшнику і кукурудзи. Створена аграрна компанія «Нертус Агро». Компанія "Нертус Агро" стала офіційним партнером сербського Інституту польовництва та овочівництва м Нови Сад.

У 2010 році в Харківській області спільно з компанією PETKUS Teсhnologie GmbH розпочато будівництво насіннєвого заводу.

У 2011 році відкрито регіональний склад ЗЗР та насіння в м.Сквира Київської області. Насіннєвий завод отримав сертифікат ISO 9001.

У 2012 році компанія "Нертус" презентувала фірмову технологію вирощування соняшнику «Чисте Поле» на основі страхового гербіциду Євро-Ланг.

У 2014 році в м. Сквира Київської області компанія «Нертус» створила постійно діючий демонстраційний полігон - Агроцентр «Нертус».

У 2015 році відкрито власне виробництво мікродобрив та стимуляторів росту. Отримала акредитацію науково-випробувальна лабораторія «Plant clinic», створена компанією «Нертус Агро» для контролю якості насіння та боротьби з хворобами та шкідниками рослин.

Розгорнути
 • В бажання
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • В бажання
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • В бажання
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • В бажання
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору