У сучасному дизайні все частіше стала з'являтися меблі з ротанга. Вона не схожа за своїм виглядом на інші види меблів. Так як виконують її вручну. Даний матеріал являє собою ліану пальми, яка має при цьому гладку поверхню і відмінну гнучкість. Пальма практично вся використовується в роботі. Її товсті стебла використовуються для каркаса, а тонкі для його обплетення.

Які переваги містить даний вид?
Така конструкція вважається екологічно чистою. При цьому маючи ряд і інших переваг. Такі як:
- при експлуатації ротанга, відсутні будь-які алергічні реакції;
- меблі досить стійка і міцна при будь-яких діях;
- конструкція містить плавні вигини і переходи;
- є досить велика різноманітність меблів з ротанга;
- конструкція з даного матеріалу має досить високим рівнем комфортності. При цьому людський організм повністю розслабляється і отримує задоволення від відпочинку;

Але головною перевагою даної меблів буде відсутність стиків. При наявності більше 1стика, меблі вважається не справжньою.

Які відмінні риси має меблі з ротанга?
Даний матеріал має 5 основних відтінків. Такі як:
- темно кавовий;
- колір стиглої оливи;
- медовий;
- колір коника;
- горіховий;

Насторожити покупців має наявність відколів на меблях, погане фарбування і наявність іншого кольору. Не варто так само купувати конструкцію з наявністю залишків клею або тріщин.

Виробництво меблів з ротанга виконується тільки в декількох країнах. Таких, як: Малайзія, Індонезія, Італія, Іспанія, Філіппіни і Франція. При цьому українська промисловість випускає тільки альтернативу - меблі з лози. Коштує вона набагато дешевше ніж оригінальні меблі з ротанга.

Дані виробники почали випускати конструкції, які поєднуються з металом, склом і пластиком. А разнообразий меблів з ротанга досить багато. Починаючи з спальних комодів, скринь для зберігання дрібних предметів ужитку, туалетних і журнальних столиків закінчуючи спальними гарнітурами, обідніми зонами, тумбочками, затишними диванами і вітальнями.

Для більш тривалої експлуатації меблі слід берегти від попадання вологи і сонця.

Так як меблі з ротанга має досить великий асортимент, придбати необхідну конструкцію можна не тільки для житлових приміщень, а й для ресторанів або кафе.