Мінітрактор являє собою універсальну сільгосптехніку з зменшеними габаритами. Він обладнаний мотором внутрішнього згоряння з потужністю до 50 л. с. Спираючись на різновид і тип конструкції, агрегат визначають як щось середнє між мотоблоком і повноцінним трактором, який можна зустріти на сільськогосподарських угіддях. Сучасна малогабаритна техніка дає можливість вирішувати безліч завдань, що робить її незамінною.
Характерні особливості
Незважаючи на присутність деяких відмінностей, у міні-тракторів і великогабаритних машин є спільні риси. В обох випадках техніка є самохідної, тому конструктивні особливості збігаються. До основних вузлів відносяться:
ходова частина;
мотор;
трансмісія;
механізми управління.
Можна також використовувати різне навісне обладнання.
Система приведення в дію компактної мототехніки мало чим відрізняється від автомобілів. Є кермо і педалі. Присутні важелі, які використовуються для управління навісом або для перемикання режимів.
Основна класифікація
Щоб підібрати функціональну техніку, відповідну вашим запитам, відвідайте інтерактивний інтернет-магазин мототехніки Мінітрактор.укр. У каталозі представлені кращі моделі від провідних брендів: «Сінтай», «Шифенг», «Беларус», «Булат», DongFeng, DW тощо. Такий вибір дозволить купити мінітрактор в Україні з відповідними характеристиками за привабливою ціною. Але перед придбанням апарата може розібратися, які бувають види. Це дозволить правильно підібрати модель відповідно до намічених планів.
Виходячи з потужності, міні-трактори поділяють на 3 типи:
Легкі. Техніка оснащена двигуном до 5 кВт. Використовується для обробки території до 2 га. Агрегати мають невелику вагу і малими габаритами. Мають відмінну маневреність і можуть їздити з пристойною швидкістю навіть по бездоріжжю. Використовується техніка для прибирання снігових заметів, поливу ділянки, стрижки газону і здійснення різних сільськогосподарських робіт.
Середні. Мотор має потужність близько 15 кВт. Це дозволяє обробляти площу до 5 га. Тобто можна безпроблемно доглядати за невеликим господарством або прибудинкових ділянкою. Середня по потужності техніка дає можливість автоматизувати господарські роботи. Характеризується практичністю і універсальністю використання.
Важкі. Мотор має потужність більше 40 кВт. Дана мототехніка аналогічна повногабаритного тракторів, при цьому має відносно невеликі розміри. Важкі агрегати використовуються на полях, так як вони замінюють будь-який тип спецтехніки.
Міні-трактори можуть мати як дво-, так і чотиритактні мотори. У першому випадку моделі мають спрощеною конструкцією, однак мають відносно невеликою потужністю. Другий тип актуальний для важкої техніки.
Ключові переваги
Міні-трактори стали дуже популярними завдяки численним перевагам. До них відносяться:
компактні розміри - для розміщення не потрібно багато місця в гаражі;
невелика вага - забезпечується висока маневреність, простота в управлінні і полегшене вплив на ґрунт;
економну витрату паливно-мастильних матеріалів;
прийнятна вартість деталей - при поломці запчастин виконати їх заміну не складе труднощів;
продуктивна робота агрегату;
просте обслуговування;
невисока ціна самої мототехніки.
Численні гідності і широкий функціонал роблять мінітрактор вигідною покупкою для аграрія або власника приватного будинку. Вибирайте відповідну модель від провідних виробників і насолоджуйтеся ефективністю експлуатації мототехніки, яку ви оціните по достоїнству.
Джерело: minitraktor-ukr.com.ua