Кожному знаком город з далекого дитинства, коли батьки брали на дачу копати грядки для посадки картоплі. На жаль, батьки тоді і не знали про існування нових рекомендацій, все робили за інструкцією стареньких бабусь.
Отже, якщо погода хороша і мотивації цілий вагон, то можна і на дачу, на город, але перед цим краще запастися деякими порадами.
Місце для городу повинно бути освітлено постійно (від 8 до 10 годин сонячних променів). Також город повинен розташовуватися на рівній поверхні так, щоб не було поглиблених місць потрібне боронування, але і не занадто високих, до яких не дійде волога.
Розташовувати варто з півдня на північ. Форма грядок може бути будь-який, але краще прямокутної, щоб було менше клопоту. Між грядками обов'язково повинна залишатися невелика товщина розміром 50 см.
Найголовнішим є родючість грунтів. Щоб провести аналіз ґрунтів, можна звернутися до фахівців.
Це приблизні рекомендації новачкам. Тепер кілька порад по самим грядках:
- Морква.
За таким простим овочем потрібен регулярний догляд до того, поки не з'являться сходи. Як тільки з'явилася голівка, потрібно зробити перерву на 10-15 днів за винятком, звичайно, жарких днів. Таким чином коріння підуть глибше і зміцняться в грунті.
- Кропива.
Це лікувальна трава для різних плодів. Вона допомагає уникнути захворювань і робить рослини більш стійкими. Так можна використовувати кропиву в мульчировании грунту між рядами.
- Огірки.
Огірки люблять хороших сусідів. У зв'язку з цим їх краще садити разом з кукурудзою, яка захистить їх від сонця, і з кропом, який збільшить плідність і зростання.
- Яйця.
Нутрощі яйця можна посмажити на сніданок, а шкаралупу згодувати в прямому сенсі рослинам. Шкаралупа є хорошим добривом. Необхідно кинути шкаралупу в блендер і подрібнити. Отриману масу вмішати в грунт.
- Бульйон для городу.
Відварюючи овочі на дачі, виливати воду не варто даремно в раковину. Овочі залишають безліч вітамінів. Цю воду корисно пити і людині, і рослинам. Головне, дати охолонути.
- Солоний часник.
Як тільки з'явиться невелика головка часнику чи цибулі, потрібно полити розсаду солоним розчином. Виходить, на 10 літрів води 1 стакан солі. За підсумком, вийде дуже смачний плід.
Всі ці поради не мають ніякого толку, якщо не знати звичайної теорії про найпростіші рослини. Можна скористатися бібліотекою і почитати більш детально про кожному плоді, але простіше дочитати статтю.
Буряк.
- Посів.
Насіння укладають з 3 декади квітня і до кінця липня включно.
- Особливості вирощування.
Основним відходом є видалення бур'янів, розпушування грунту і полив у спекотні дні. Сходи буряка з'являються через тиждень, потім їх проріджують. Буряк витримає холод і тінь (приблизно 6 годин сонце буде достатньо).
Капуста білокачанна.
- Посів.
Урожай можна отримати за 60-100 днів, садять від 40-50 см одна від одної і міжряддя 70 см.
- Особливості вирощування.
Капуста вимагає підвищеної вологості грунту і повітря. Також з прибиранням капусти зволікати не можна, тому що вона почне тріскатися.
Кабачки.
- Посів.
Приблизно 45-60 днів піде на результат.
- Особливості вирощування.
Кабачка вирощувати розсадою і висаджувати, не чіпаючи кореневу систему. Краще використовувати грунту з великим вмістом азоту.
Отже, підбиваючи підсумок статті про рослинництво, можна зробити висновок, що тепер новачки стануть на рівень вище в питанні землеробства і зможуть порадувати самі себе, вдивляючись в перший насіння на їхньому городі.