Загальні відомості:


Використання унікального комплексу "гербіцид-гібрид" дозволяє ефективно контролювати однорічні та багаторічні дводольні бур'яни в посівах соняшника незалежно від умов зволоження.

 

Особливості технології:

  • Дозволяє контролювати більшість дводольних бур'янів у посівах соняшника.
  • Не потрібні опади для активізації гербіцида.
  • Можливість застосування гербіцида з фази 2 до фази 8 листків у рослин.
  • Застосування невисоких доз гербіцида .
  • Немає обмежень для посіву наступних культур в сіво-обороті.

 

Бур’яни, чутливі до гербіциду Грізний Експерт:

Амброзія полинолиста (до 2 справжніх листків), гірчакгірчиця польовагірчиця чорнагрицики звичайні, горошок посівний, дворядник тонколистий, дескурайнія Софії, дурман звичайний, жабрій і його види, жовтець і його види, жовтушник прямий, жовтозілля і види, зірочник середній, канатник Теофраста, кропива глуха, латук дикий, лобода біла (до 4 справжніх листів), лутига і види, мак дикий, незабудка польова, осот і види, підмаренник чіпкий (до 4 кілець), празелень звичайний, приворотень польовий, редька дика, ріпак, роман польовий, роман собачий, ромашка і види, свиріпа звичайна, смілка, соняшник звичайний, спориш звичайний, сухоребрик і види, талабан польовий, хрінниця і види, фіалка польова, шпергель польовий, щавель і види, щириця загнута.

Багато аграріїв остерігають використовувати технологію Сумо, помилково вважаючи, що в наступному циклі сівозміни не зможуть вивести падалицю гранстаростійкого соняшника в посівах озимої пшениці. Однак, можемо запевнити, що існує досить просте рішення – гербіциди на основі флорасуламу. Посіявши гранстаростійкий соняшник, а після нього восени – озиму пшеницю, можна легко забрати і дводольні бур’яни і падалицю соняшника за допомогою гербіциду Хаммер, вартість якого на 1 гектар не набагато більша за гранстар – близько 3 доларів. Додаткову інформацію можна отримати за номером 067-430-56-28

Результат:

Завдяки післясходовому застосуванню ефективність не залежить від вологості ґрунту. Діюча речовина ЕКСПРЕССУ блокує у вразливих рослинах фермент, який бере участь у синтезі незамінних амінокислот. Придушення ферменту призводить до швидкої зупинки росту рослин, а в подальшому до їх загибелі.