Яких тільки моделей візків не існує сьогодні! Але які з них краще вибрати? Візки необхідні практично у всіх компаніях, де виникає необхідність в транспортуванні вантажів. При цьому роль вантажу можуть виконувати різні інструменти, документи, готові до доставки продукти харчування, медикаменти або інші предмети. Така велика різноманітність змушує виробників розробляти різні типи транспортних візків і звичайно потрібні талі ручні ланцюгові для полегшення вантажно-розвантажувальних робіт. Ми підготували короткий посібник, який допоможе вам вибрати правильний об'єкт для конкретного бізнесу і галузі, в якій працює ваша компанія.

Підбір візків - оптовики

У зв'язку з тим, що велика частина товарів надходить на склад і залишає його на піддонах, найбільш важливим видом візків повинні бути так звані візки для піддонів. Їх кількість повинна бути адаптоване до кількості товарів і кількістю співробітників, які обслуговують склад - найкраще, якщо на кожну є по одному візку. Для комплектації замовлень можуть бути корисні візки-платформи або, в разі невеликих упаковок, поличні візки. Хорошим рішенням також стане покупка двоколісних (сходових) візків, які дозволять перевозити відносно невеликі вантажі з комфортом.

Вибираємо візок - кондитерські та пекарні

Продукція таких закладів досить тендітна і тому більш схильні до пошкоджень. У випадку з кондитерськими виробами кращим вибором є поличні візки. Поличні візки також добре підійдуть для пекарень, де також використовуються візки для піддонів - випічка укладається в коробки, розміщені на піддоні.

Сортувальні пункти

Поштові сортувальні та кур'єрські компанії не дуже часто використовують візки для перевезення піддонів. У їхньому випадку набагато краще працюють сітчасті або платформні моделі. Для перевезення невеликих пакетів і листів хорошим рішенням стануть їх варіанти з бортиками, завдяки яким співробітникам не доведеться турбуватися про розсипання вмісту.

Вибір візки - виробничі цехи

Тип і кількість вантажівок для виробничого цеху багато в чому залежить від специфіки його діяльності. У багатьох випадках буде досить набору піддонів, платформ і сітчастих візків. Однак, якщо завод виробляє панелі з дерева або скла, необхідно буде обладнати його візками, адаптованими для цього. Аналогічно виглядає ситуація і з нафтопереробними заводами, де необхідним обладнанням будуть візки, пристосовані для перевезення бочок.