Сьогодні поговоримо про те, як я виростила і доглядала за кімнатними овочами. Для цього мені довелося спорудити невелике приміщення для посадки овочів. Ми звикли доглядати за кімнатними рослинами, в яку кімнату не зайдеш, відчуваєш себе як в квітковому саду і місця може бути зовсім не виявитися. У такому випадку, я подумала, чому б не зайняти місце на стіні в своїй квартирі. Взяла і встановила, в одній з кімнат, полички протяжністю в 3 метри, по висоті один від одного на рівні 70 см. Хочу сказати вийшло три полки довжиною в 3 метра. До речі, встановлювати смуги краще під кутом, тільки щоб горщики могли спокійно встояти на майданчику.
Далі потрібно зробити систему, по якій можна збирати зайву воду. Я поставила в кут кімнати 10 літрове відро, а до нього підвела трубочку, по якій стікає надлишок води під час поливу, я залишилася задоволена результатом від виконаної роботи.
Вибираючи насіння потрібно звертати увагу на вид плода, і опис яке додається, тому що якщо ви оберете величезний розмір, то він не зможе вирости в невеликому обсязі скриньку. Я брала среднеплодние овочі, і горщики, а іноді в якості експерименту вирізала пластикові пляшки в обсязі 1,5-2 літра. Використовувала дренажну грунт, поміщала насіння на глибину 7 см. При перших сходах морква потрібно прорідити, залишаючи укріплені паростки. Якщо ви використовуєте довгі ящики, то залишаємо на 2 см один від одного. Щодо освітлення, вибирайте кімнату, яка менш освітлена. Я вибрала не тому що сама величезна і містка, а якнайменше або взагалі краще виключити потрапляння прямих світлових сонячних променів. Поливання проходить як зазвичай вранці і ввечері. Ранкова водичка, яка накопичиться в відрі, відмінно підійде до вечірнього поливу. Коли земелька підсохне (це в другій половині дня) можна злегка подрихліть.
Спасибі, вдалого вам вирощування і гарного врожаю!